Kokybiškos ir patogios turistinės vienvietės, dvivietės arba trivietės baidarės ir keturvietės kanojos.

Turime beveik visų rūšių baidares, kuriomis galima plaukti įvairaus sudėtingumo vandens keliais. Pagal savo maršrutą, patys arba su mūsų pagalba, išsirinksite Jums geriausiai tinkantį modelį.

Maršrutai

Šakarvos valtinės baidarių nuoma turi paruošusi apie 15 išbandytų ir gerai suplanuotų nuo 1 iki 14 dienų  baidarių maršrutų Rytų Aukštaitijoje ir visoje Lietuvoje. Beveik visus maršrutus galima trumpinti, keisti starto arba finišo vietas atsižvelgiant į keliautojų pageidavimus ir galimybes. Dalyje trasų yra nuomojamos ir rezervuojamos stovyklavietės arba kaimo turizmo sodybos, kurias galime užsakyti mūsų svečiams. Beveik į visus maršrutus galite užsisakyti atvežamą pirtį ant ratų.

Maršrutai

Savo svečiams siūlome tik kokybišką ir patogų vandens turizmo inventorių. Per daugelį darbo metų atrinkome tik geriausius ir talpiausius turistinių baidarių modelius, naudojame tik sertifikuotas gelbėjimosi liemenes. Gerbiame savo svečių poilsio laiką, todėl savaitgaliais naudojame 6 mikroautobusus, kurių dėka transporto paslaugą teikiame greitai.

Baidarių žygio kainos

Savaitės darbo dienomis ir sekmadieniais Šeštadieniais ir švenčių dienomis
14-15 EUR/asmeniui 16-17 EUR/asmeniui

Vaikai iki 5-6 metų, sėdintys vaikiškoje kėdutėje viduryje dvivietės baidarės, plaukia nemokamai.

Įskaičiuota visas, vandens žygiui reikalingas inventorius ir visos transportavimo paslaugos.

Jokių „paslėptų” ar papildomų mokesčių nėra.